Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Narzędzia laserowe i elektroniczne Stanley

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń i zamów telefonicznie:

+48 606-107-020

Pokazuje 1 - 6 z 34 elementów

Lasery krzyżowe i punktowe to urządzenia służące do wyznaczania pionów, poziomów i kątów. Lasery krzyżowe są przydatnym narzędziem przy zaawansowanych pracach remontowych, jak budowa ścian i ścianek działowych, czy też kładzenie płytek. Lasery punktowe z kolei są pomocne m.in. przy wierceniu otworów w pionie, między kondygnacjami. Wśród produktów tego typu znajdują się narzędzie elektroniczne Stanley. Ten amerykański producent działa na rynku już ponad 170 lat, dystrybuując profesjonalne narzędzia na cały świat. Stosowane są one przez profesjonalistów, którzy wykonują fachowe usługi dla osób indywidualnych i firm.

Jeśli chodzi o producenta Stanley narzędzia laserowe i elektroniczne gwarantują precyzję wykonania prac. Wybierając lasery krzyżowe, które będą najlepiej dostosowane do naszych potrzeb, powinniśmy zwrócić uwagę na dodatki, takie jak stojak lub wyposażone w dalmierz, płytka lokacyjna i torba. Bardzo istotna jest również odporność na wilgoć i pyły. Z kolei w przypadku gdy zdecydujemy się na takie narzędzia laserowe Stanley, jak lasery punktowe, kluczowa jest przede wszystkim ilość wyświetlanych punktów oraz ich zasięg (najlepiej byłoby to 20-30 metrów). Jeśli planujemy mocną eksploatację narzędzi laserowych, powinniśmy również zwrócić uwagę na rodzaj zasilania i żywotność baterii. Najlepsze z nich są w stanie pracować bez zasilania nawet kilkanaście godzin. Narzędzia laserowe od Stanleya różnią się także stosowanym kolorem. Oprócz najpopularniejszej czerwieni dostępne są także lasery w kolorze zielonym.

Narzędzia laserowe i elektroniczne Stanley

Producenci