Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Wiertarko-wkrętarki z udarem DeWalt

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń i zamów telefonicznie:

+48 606-107-020

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Prosty sposób na usprawnienie prac remontowych


Wiele osób, przygotowujących się do prac budowlano-remontowych, zastanawia się, w jaki sposób przyspieszyć cały proces i sprawić, aby praca nie była już tylko żmudną harówką, ale sprawnym wykonaniem projektu. W myśl zasady "tak robić, aby się nie narobić", należy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, które dużą część pracy wykonają za nas. Niezbędność takiego sprzętu zachodzi już na samym początku, gdy musimy wymurować ściankę działową, uzupełnić ubytki w tynku czy wykonać gładź do wyrównania wierzchniej powierzchni ścian. Ręczne mieszanie zapraw tego typu, może być czasochłonne i dosyć męczące, dlatego dobrze jest sobie pomóc, korzystając z elektrycznych mieszadeł, które błyskawicznie przygotują produkt w odpowiedniej konsystencji. Do tego zadania, doskonale nadadzą się narzędzia marki DeWalt, m.in. wiertarko-wkrętarki z udarem, dostępne na stronie naszego sklepu internetowego anvis-narzedzia.pl.

Wielozadaniowe elektronarzędzia DeWalt

Dla usprawnienia robót, najchętniej poszukujemy narzędzi wielofunkcyjnych, które pozwolą nam wykonać wiele różnych czynności za pomocą tylko jednego urządzenia. Do takich z pewnością może zostać zaliczona, opracowana przez producenta DeWalt wiertarko wkrętarka z udarem, będącą urządzeniem skupiającym w jedno wiele przydatnych funkcji. To za jej pomocą wywiercisz otwór w ścianie, a następnie - bez posiłkowania się osobną wkrętarką - zamocujesz w niej solidnego wkręta. Takie wielozadaniowe urządzenie sprawia, że praca jest lżejsza i nie potrzebujemy tuzina różnych sprzętów, aby wykonać daną pracę, a jej poszczególne etapy możemy zrealizować za pomocą jednego, wielofunkcyjnego narzędzia.

Wiertarko-wkrętarki z udarem DeWalt

Producenci