Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Noże z ostrzem stałym

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń i zamów telefonicznie:

+48 606-107-020

Pokazuje 1 - 6 z 26 elementów

Nóż Stanley metalowy

Dobry warsztat powinien być odpowiednio wyposażony w narzędzia wysokiej jakości. Nóż Stanley metalowy jest niezwykle precyzyjny i wytrzymały, dlatego sprawdzi się doskonale przy prostych pracach budowlanych.

System blokowania ostrza

Firma Stanley jest ceniona i rozpoznawalna na całym świecie. Zajmuje się produkcją markowych narzędzi, elektronarzędzi oraz drzwi i systemów mocujących. Nóż posiada metalową konstrukcję, która jest bardzo wytrzymała. Dzięki temu można mieć pewność, że posłuży on przez wiele lat. Przydatny jest także system klinowy blokowania ostrza, który zabezpiecza je przed ukryciem, nawet przy bardzo dużym nacisku.

Jakie zalety posiada nóż Stanley metalowy?

Przed skaleczeniem zabezpiecza komfortowy system chowania ostrza. Nóż z wysuwanym ostrzem z pewnością przyda się podczas prac remontowo-budowlanych. Nóż Stanley metalowy umożliwia przecięcie materiału o prawie każdej grubości. Samo narzędzie wygląda niepozornie, ale jest niezwykle skuteczne, dlatego warto się w nie wyposażyć. Cena wynosi około 30 złotych, także nie jest to duży wydatek. Nóż został zaprojektowany w ten sposób, żeby można było nim operować w sposób bezproblemowy oraz komfortowy. Na uwagę zasługuje także rączka ergonomiczna, dzięki której nóż dobrze trzyma się w dłoni. Jest to bardzo uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Niezwykle wytrzymałe ostrze radzi sobie dobrze także z grubszymi materiałami. Warto dodać, że wymiana ostrza nie zajmuje więcej niż kilka sekund. Wystarczy jedynie odłamać zużyty fragment i wysunąć na wierzch ostrą część.

Wielozadaniowe noże Stanley InterLock – bezpieczeństwo i efektywność podczas remontu

Noże z wysuwanym ostrzem należą do jednych z bardziej uniwersalnych i praktycznych narzędzi do prac remontowych. Są niewielkiej wielkości oraz niezwykle poręczne, a samo korzystanie z ich funkcji jest wręcz dziecinnie proste.

Noże z łamanym ostrzem – akcesoria o szerokim zastosowaniu

Mimo swojego niepozornego wyglądu noże metalowe odgrywają znaczącą rolę w wielu dziedzinach. Przede wszystkim są niezbędne podczas większości prac budowlanych i remontowych (m.in. przy cięciu płyt kartonowo-gipsowych, wykładzin, tapet, kartonów i folii) oraz dostosowane do wymagań profesjonalistów i amatorów.

Czym charakteryzuje się nóż metalowy Stanley InterLock?

W celu ułatwienia sobie działań budowlanych najlepiej jest zainwestować w dobrej jakości nóż metalowy Stanley InterLock, który – oprócz wielu zastosowań remontowych – jest po prostu bardzo wygodny dla użytkownika. Czym się wyróżnia?

• nadaje się do przycinania różnego rodzaju materiałów – od cienkich po grubsze,
• zapewnia bezpieczeństwo i łatwość stosowania – kształt obudowy noża dobrze układa się w dłoni, usprawniając prace remontowe i zapobiegając niebezpiecznemu wyślizgiwaniu uchwytu z ręki,
• szybka i bezproblemowa wymiana ostrzy pozwala korzystać w pełni z funkcji noża – nie trzeba martwić się szybkim zużyciem narzędzia,
• posiada opatentowany system klinowego blokowania ostrza (InterLock), który ułatwia przeprowadzanie prac budowlano-remontowych w bezpieczny sposób,
• metalowy korpus wpływa na trwałość obudowy przy jednoczesnym zachowaniu lekkości uchwytu.

Ostrza dostępne są m.in. w wersji 9, 18 i 25 mm.

Noże z ostrzem stałym

Producenci