Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Noże z ostrzem łamanym

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń i zamów telefonicznie:

+48 606-107-020

Pokazuje 1 - 6 z 25 elementów

Ostrze łamane Stanley

Ostrze łamane Stanley jest niezwykle przydatne do obróbki materiałów i cięcia. Segmentowa konstrukcja jest niezwykle innowacyjna i pozwala odłamywać stępione części noża.

Konstrukcja ostrza łamanego

Warto zauważyć, że w miejsce stępionego ostrza pojawia się nowe, które już ma ostrą krawędź. W sprzedaży jest dostępnych wiele modeli takich ostrzy, ale firma Stanley jest niekwestionowanym liderem w tej branży. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i precyzją wykonania. Nie zawsze konkretne potrzeby muszą być motywacją do zakupu noża z wymiennym ostrzem. Jest to narzędzie, które ma niezwykle szerokie zastosowanie, dlatego można ja wykorzystać w różnych sytuacjach. Ostrze łamane Stanley można bez żadnego problemu dopasować do klasycznego noża.

Precyzyjne cięcie

To wszystko sprawia, że cięcie może być nie tylko precyzyjne, ale również sprawne i szybkie. Ostrze przyda się nie tylko podczas drobnych domowych napraw, ale również przy wykonywaniu skomplikowanych prac budowlano-remontowych. Trzeba pamiętać, że podstawą jest odpowiednie wyposażenie, dlatego warto kupować narzędzia jedynie od sprawdzonych producentów, którzy od wielu lat działają na rynku. W sprzedaży są dostępne różne rozmiary ostrza, dlatego nikt nie powinien raczej mieć problemu z dopasowaniem. W czasie najcięższych prac najlepiej sprawdzą się ostrza 25 mm, natomiast do mniej wymagających materiałów lub powierzchni całkowicie wystarczające będzie ostrze łamane 18 mm. Jeszcze węższe ostrza będą nadawać się dobrze do cięć, które wymagają dużej precyzji oraz dokładności.

Noże z ostrzem łamanym

Producenci