Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Ostrza

Sprawny remont z ostrzami Stanley Fatmax

Odpowiednio dobrane narzędzia budowlane to podstawa efektywnej i sprawnej pracy. Ostrze Stanley Fatmax – mimo, że należy do niewielkich i z pozoru mało istotnych akcesoriów – ułatwia wiele czynności remontowych. Jak wybrać to właściwe?

Wypróbuj ostrza Stanley podczas remontu

Narzędzia do prac remontowych powinny wyróżniać się niezwykłą trwałością, bezpieczeństwem stosowania i łatwością użycia. Takie cechy znacznie usprawniają cały proces napraw i renowacji mieszkalnych. Do absolutnego must-have podczas prac budowlanych należy ostrze Stanley Fatmax, które – w zależności od jego rodzaju – można wykorzystać do wielu czynności, m.in. prac ogrodowych, budowlanych lub przycinania papieru i grubszych elementów.

Jakie ostrza Stanley Fatmax można znaleźć w ofercie?

Każdy remont wymaga doboru odpowiednich akcesoriów, które są najlepsze dla danego typu prac. Wśród ostrzy Stanley Fatmax wyróżnić można m.in.:

  • ostrza wymienne do nożyków, trapezowe (o uniwersalnym zastosowaniu),
  • ostrza wymienne do noży, łamane (głównie do papieru, niewielkich prac budowlanych i ogrodowych),
  • ostrza wymienne hakowe (do cięcia grubszych materiałów lub arkuszy; używane głównie do wykładzin podłogowych, papy, skóry; nadają się również do papierowych elementów),
  • ostrza z węglików spiekanych (o zwiększonym bezpieczeństwie stosowania dzięki zaokrąglonym końcówkom; większa trwałość od innych typów ostrzy).

Sporą zaletą, którą wyróżnia się ostrze Stanley Fatmax jest uniwersalne mocowanie – można je stosować także wraz z nożami innych marek. Wszystkie rodzaje ostrzy dostępne są w różnych opakowaniach (np. 5,10 lub 100 sztuk w zestawie).

Pokazuje 1 - 6 z 52 elementów

Ostrza łamane Stanley – czyli co warto mieć w domu nie tylko na czas remontu

Podczas wszelkiego rodzaju prac remontowych można zauważyć, że posiadanie nawet najmniejszych narzędzi robi ogromną różnicę. Oprócz fachowego sprzętu warto mieć pod ręką coś, co mieści się w kieszeni, jednak przydaje się zarówno podczas napraw w mieszkaniu, jak i na co dzień. Ostrze łamane Stanley to mały, ale znaczący element wielu czynności domowych.

Do czego przydają się ostrza łamane Stanley?

Przy określaniu zastosowania ostrzy łamanych na pierwszy plan wysuwa się jeden termin – wielozadaniowość. Narzędzia te przydają się zarówno do cięcia cienkich i grubych tworzyw. Świetnie radzą sobie z papierem, kartonami, przy montażu instalacji elektrycznych oraz podczas mniej wymagających prac budowlanych. Ostrza podzielone są na siedem segmentów, co usprawnia ich rozdzielenie – nie wpływając przy tym negatywnie na ich sztywność. Pozwala to uzyskać jak najlepszą jakość cięcia materiałów oraz wygodę użytkowania. Co ciekawe, ostrza łamane Stanley przydają się również w pracach ogrodniczych i innych – przydomowych oraz domowych – czynnościach.

Różne opakowania – w zależności od potrzeb

Ostrze łamane Stanley pasuje do nożyków, które oferują różni producenci. Dzięki temu można dostosować sprzęt według własnych preferencji, nie ma również problemu ze znalezieniem odpowiednich części. Montaż jest banalnie prosty – radzą sobie z nim nawet laicy w kwestii majsterkowania lub remontowania. Na rynku dostępne są także ostrza pakowane m.in. po 10 lub 50 sztuk, co pozwala klientom dokonać korzystnego dla nich zakupu – na jednorazowe naprawy lub długotrwałe i profesjonalne prace remontowe.

Ostrza

Producenci