Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zszywacze

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń i zamów telefonicznie:

+48 606-107-020

Pokazuje 1 - 6 z 44 elementów

Zszywki Stanley

Zszywki Stanley przede wszystkim cechują się podwyższoną wytrzymałością. Ponadto opakowanie będzie zabezpieczało produkt przed ewentualnym zniszczeniem. Dzięki temu, że zszywki zostały przez producenta wykonane z drutu ze stali ocynkowanej będą gwarantowały niezwykle trwałe łączenie poszczególnych elementów.

Co warto wiedzieć o firmie Stanley

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że praktycznie każdy produkt marki Stanley został stworzony po to, by użytkownikom pracowało się szybciej, lepiej i sprawniej. Nie wszyscy mają świadomość, że jest to jedna z najbardziej znanych firm na świecie. Godny uwagi jest fakt, że obecnie w szerokiej ofercie asortymentowej przedsiębiorstwa znajduje się kilkanaście tysięcy produktów. Zdecydowanie pomagają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, realizować wizję i wyrażać twórczy zapał. Firma wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Warto wiedzieć, że marka Stanley jest już od wielu lat doskonale znana nie tylko polskim majsterkowiczom, ale również wszystkim osobom, które na co dzień korzystają z ręcznych narzędzi. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że przedsiębiorstwo z roku na rok powiększa swoją ofertę asortymentową. Dzięki temu klienci mogą wyrażać twórczy zapał czy realizować swoje wizje przez pracę.

Zastosowanie

Produkt doskonale zda egzamin przy montażu wykładzin, izolacji, pokryć dachowych czy tektury. Sprawdzi się również przy lekkich pracach domowych. Świetnym przykładem może być montaż siatek i ogrodzeń drucianych, folii metalowych czy drewnianych listew. Ponadto są niezwykle pomocne zarówno przy izolowaniu, jak i wykonywaniu różnych prac wykończeniowych.

Zalety

Godny uwagi jest fakt, że zszywki Stanley pakowane są po 1000 sztuk w opakowaniu. Ich szerokość wynosi 11,3 mm, z kolei grubość drutu - 0,75 mm. Obecnie można zaopatrzyć się w zszywki o długości od 4 do 14 mm. Należy zaznaczyć, że posiadają szeroką powierzchnię przylegania.

Zszywki Stanley typ a oraz typ g

Należy mieć świadomość, że firma Stanley jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów, a także dostawców najwyższej jakości markowych narzędzi ręcznych, systemów mocujących, drzwi, czy elementów hydraulicznych, które są przeznaczone zarówno do użytku przemysłowego, jak i profesjonalnego. Jakie zastosowanie mają zszywki Stanley typ a oraz typ g? Dlaczego warto zaopatrzyć się we wspomniane produkty?

Zszywki Stanley typ A

Godny uwagi jest fakt, że zszywki stalowe galwanizowane są pakowane po 1000 sztuk w opakowaniu. Ich szerokość wynosi 11,3 mm, a grubość 0,75 mm. Nie można zapomnieć, że opakowanie będzie zabezpieczało przed ewentualnym zniszczeniem przechowywanych w nim zszywek. Omawiane produkty doskonale zdadzą egzamin do lekkich prac domowych, a także montażu ogrodzeń drucianych, siatek, tkanin, listew drewnianych czy folii metalowych. Klient może zaopatrzyć się w zszywki od długości od 4 do 14 mm.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, ze zszywki wspomnianego producenta są wykonane z bardzo wysokiej jakości drutu ze stali ocynkowanej. gwarantują one zatem trwałe łączenie wybranych elementów. Jest to doskonałe rozwiązanie do mocowania materiałów izolacyjnych, folii czy papy dachowej. Nie można zapomnieć, że zszywki świetnie zdadzą egzamin przy izolowaniu oraz wykonywaniu różnego rodzaju prac wykończeniowych. Ponadto posiadają bardzo szeroką powierzchnię przylegania.

Zszywki Stanley typ G

Należy mieć świadomość, że produkt doskonale sprawdzi się do różnego rodzaju prac wykończeniowych. Zszywki można również bez większego problemu wykorzystać do mocowania papy dachowej, folii czy materiałów izolacyjnych. Godny uwagi jest również fakt, że w jednym zszywki stanley typ g opakowaniu znajduje się 1000 sztuk z ocynkowanego stalowego drutu. Warto wiedzieć, że tak samo, jak w przypadku zszywek typu A, opakowanie będzie zabezpieczało przed ewentualnym zniszczeniem produktów. Można zaobserwować, że zszywki z roku na rok coraz częściej są wykorzystywane do lekkich prac domowych. Należy wśród nich wymienić montaż folii metalowych, tkanin, siatek, listew drewnianych czy ogrodzeń drucianych.

Warto wiedzieć, że zszywki omawianego producenta są wykonane z najwyższej możliwej jakości drutu ze stali ocynkowanej. Gwarantują tym samym trwałe łączenie wybranych elementów. Produkty doskonale zdadzą egzamin nie tylko do mocowania folii, ale również materiałów izolacyjnych czy papy. Znajdują również zastosowanie przy izolowaniu, a także wykonywaniu różnego rodzaju prac wykończeniowych. Ich ogromnym atutem jest fakt, że są wyposażone w niezwykle szeroką powierzchnię przylegania.

Zszywacze

Producenci