Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Końcówki - bity

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń i zamów telefonicznie:

+48 606-107-020

Pokazuje 1 - 6 z 173 elementów

Bity skutecznym narzędziem do montowania wkrętów

Końcówki wkrętakowe, zwane inaczej bitami to metalowe narzędzia, służące do wkręcania i wykręcania wkrętów. Przeznaczone są do łączenia elementów różnego materiału. Najczęściej spotykamy się z montowaniem ich, w uchwycie z napędem elektrycznym, czego przykładem może być wiertarka. Takie zastosowanie, jest dużo łatwiejsze, niż montowanie bitów w uchwycie ręcznym, kiedy trzeba się bardzo namęczyć i poświęcić swój czas. Przykładem są bity milwaukee, które w zestawie oferują również bity dla potrzeb wiercenia.

Rodzaje bitów

Najłatwiej bity można podzielić na twarde i miękkie. Do materiałów miękkich, takich jak drewno, najlepiej poradzą sobie bity twarde. Natomiast bity miękkie, będą odpowiednie do części metalowych. Przez właściwe dobranie bitu, zmniejszamy ryzyko złamania się bitu i odkształcenia. Ciekawym rozwiązaniem jest zaoferowanie końcówki ze strefą skrętną, które cechują się wyższą trwałością i mniejszą podatnością na złamanie.

Kupno i zastosowanie

Przy zakupie należy pamiętać o odpowiednim doborze bitu do profilu wkrętu, na którym będziemy pracować. Końcówki muszą do siebie pasować, ale należy pamiętać również o odpowiednim osadzeniu bitu do urządzenia elektrycznego lub uchwytu.

Podczas prac budowlanych, bity stanowią bardzo ważną rolę przy połączeniach różnych elementów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Anvis-Narzędzia. Wyszukaj bezproblemowo wkrętaki do poszczególnych materiałów. Występują one pojedynczo, lub w zestawie.

Końcówki - bity

Producenci