Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

DeWalt: profesjonalne wkrętarki z udarem do trudnych zadań

Dodał     Główna kategoria     wyświetleń (31)
Obecnie klienci oczekują od sprzętu mobilności przy funkcjach takich jak w tradycyjnych narzędziach zasilanych za pomocą kabla. Tylko sprawdzone rozwiązania pozwalają na uzyskanie odpowiedniej mocy oraz długiego czasu eksploatacji akumulatorów.
Skrzynka narzędziowa to coś, co powinno sprawiać, że Twoje narzędzia będą znajdowały się we właściwych dla nich miejscach, a Ty dzięki temu nie będziesz miał problemu ze znalezieniem ich. Zatem – jeśli potrzebujesz czegoś do przechowywania narzędzi i elektronarzędzi – z pewnością powinieneś postawić na skrzynkę narzędziową marki Stanley.

DeWalt: precyzyjne wiertarki udarowe SDS

Dodał     Główna kategoria     wyświetleń (99)
Pracując na budowie lub przy remoncie, warto używać takich narzędzi, aby wykonywane przez nie otwory wywiercone były z dużą dokładnością i precyzją – to może w znacznym stopniu przełożyć się na powodzenie dalszych etapów prac. Materiałem konstrukcyjnym najczęściej stosowanym w budownictwie jest obecnie beton, dlatego należy wyposażyć się w porządną wiertarkę udarową SDS.
Chyba nie ma mężczyzny, który nie marzyłby o porządnym zestawie narzędzi niezbędnych do realizacji drobnych napraw i uszkodzeń w swoim domu. Naprawdę wcale nie trzeba być złotą rączką, aby poradzić sobie z różnymi pracami domowymi. To czego potrzebujemy, to odpowiedniej jakości narzędzia oraz wskazówki od ekspertów w jaki sposób zrealizować różne prace montażowe. W dobie Internetu o instrukcję dot. obsługi narzędzi nie jest trudno, można znaleźć

Sklep Anvis-Narzędzia - Narzędzia dla wymagających

Dodał     Główna kategoria     wyświetleń (298)
Sklep Anvis-Narzędzia oferuje najwyższej jakości sprzęt do użytku domowego, jak również profesjonalne narzędzia dla firm budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo elektronarzędzia renomowanych marek, takich jak Stanley, DeWALT czy Milwaukee. Są to sprzęty najwyższej jakości, przeznaczone dla wymagających użytkowników.