Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

INFORMACJE OGÓLNE

1. Właściciel sklepu internetowego WWW.anvis-narzedzia.pl jest Firma:

Anvis Centrum Marcin Marszalik Andrzej Grzeszczuk S.C.

Miszewo 51A

80-297 Banino

NIP: 589-201-28-76 REGON: 222017862

2.  Ceny towarów prezentowanych w serwisie www.anvis-narzedzia.pl podane są w złotych polskich, zawierają podatek VAT

3.  Wszystkie oferowane produkty znajdujące się w sklepie są fabrycznie nowe oraz wolne od wad fizycznych i prawnych, które zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

ZAMÓWIENIA

1. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pośrednictwem sieci Internet.Zamówienia można składać  24 godziny na dobę, przez cały rok

2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia,

3. Sklep Anvis-narzedzia.pl  zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.

4. Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane teleadresowe ( nieistniejący e-mail, lub brak telefonu ) nie będą rozpatrywane.

5. Zamówienia realizowane są w czasie 1 do 5 dni roboczych (zazwyczaj 48 h). W momencie pojawienia się problemu z dostępnością towaru lub wydłużenia czasu realizacji z innych powodów, sklep anvis-narzedzia.pl poinformuje o tym klienta drogą mailową.

6. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja (logowanie) Kupującego. Do rejestracji wymaga się podania adresu e-mail (loginu) oraz ustawienia hasła. Po zarejestrowaniu dla Kupującego tworzone jest konto umożliwiające śledzenie stanu zamówienia, rejestrowanie historii zamówień, itp.

7. Kupujący może w każdej chwili zrezygnować z prowadzenia dla niego konta poprzez wysłanie wiadomości e-mail z żądaniem usunięcia konta na adres: michal.anvis@gmail.com

8. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość e-mail ze szczegółami zamówienia

9. Zawarcie umowy pomiędzy Sklepem a Kupującym następuje w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego. Przedmiotem umowy sprzedaży jest  towar wymieniony w zamówieniu.

10. Klientem sklepu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca zdolność do czynności cywilno - prawnych, lub podmiot gospodarczy lub firma posiadająca osobowość prawną.

11. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964 r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami), w ustawie z dnia 02 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami) oraz w ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

WYSYŁKA

Zamówiony towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS

Koszty transportu:

Przedpłata na konto: 15 zł brutto

Wysyłka pobraniowa: 17 zł brutto

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym umówieniu się.

Sprzedający ponosi koszty dostawy przy zamówieniach powyżej kwoty 500 zł

REKLAMACJE

1. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest przesłanie towaru z opisem wady na adres dostawcy. Produkty wadliwe są wymieniane na nowe po zgłoszeniu uszkodzenia. Koszty przesyłki wymienionego towaru pokrywa sklep.

2. W przypadku nie uzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy zamawiającego sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności, a koszty przesyłki takiego towaru pokrywa Nabywca.

ZWROT TOWARU

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22, poz. 271) Nabywca ma prawo do zwrotu towaru bez względu na przyczynę w ciągu 10 dni od daty doręczenia przesyłki.

2. Koszt odesłania towaru ponosi Nabywca. Uwaga! Nie odbieramy przesyłek nadanych za pobraniem!

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Wszystkie udostępnione w formularzu rejestracyjnym dane są chronione i wykorzystane przez sprzedawcę w celu dokonania sprzedaży, wysyłki i zafakturowania zamówionego produktu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jedn. z 2002, poz. 101, nr 926 z późn. zm.).